Викладачі факультету взяли участь у роботі журі II етапу МАН (відділення математики)

28 березня відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з відділення математики. У журі працювали викладачі нашого факультету Павло Богданович Василишин, Любов Павлівна Костишин, Олександр Володимирович Махней і Оксана Ярославівна Микицей. В секції математики було розглянуто 6 робіт, в секції прикладної математики – 2 роботи, а в секції математичного моделювання – 3 роботи.

Призери в секції математики:
І місце – Бублик Анатолій Сергійович, уч. 11 кл. Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради,
ІІ місце – Возняк Мирослав Назарович, уч. 10 кл. Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради,
ІІІ місце – Тороус Софія Сергіївна, уч. 10 кл. Надвірнянського ліцею «Престиж»

В секції прикладної математики І місце посів Максим Скиданчук, уч. 9 кл. Ліцею  імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради. В секції математичного моделювання перемогла Солдат Адріана Василівна, уч. 10 кл. Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату.