На факультеті відбуваються безкоштовні онлайн-заняття з математики для тих, хто готується до ЗНО

У п’ятницю 26 березня доцентка кафедри математики та інформатики і методики навчання Ірина Никифорчин провела перше з серії онлайн-занять з математики для учнів 10-11 класів. Його відвідало 95 школярів, які активно включились у роботу, розв’язували тести, що пропонувались на минулорічних ЗНО, пропонували ідеї і виправляли помилки. Ми впевнені, що виявлені майбутніми абітурієнтами бажання вчитися і мотивація дозволять їм успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання і здобути омріяну професію.

Розклад онлайн-занять і посилання для реєстрації і приєднання

Будемо раді бачити настільки активних і здібних людей на нашому факультеті математики та інформатики.

Чекаємо на Вас у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника!