Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з математики

1, 2 квітня на базі Івано-Франківського ліцею імені Івана Пулюя пройшла Всеукраїнська олімпіада з математики під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка за участі 9 учнів 5 – 11 класів Івано-Франківської області. В її організації взяли участь проректор з навчально-виховної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Сергій Шарин та доценти факультету математики та інформатики Іван Федак і Анатолій Казмерчук.

Найсильнішим з прикарпатців виявився Юрій Псюк, учень 7 класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка, який з четвертим абсолютним результатом отримав диплом ІІ ступеня. Такий самий диплом був у нього і на минулорічній олімпіаді, а позаминулого року Юрієві не було рівних серед п’ятикласників. Призерами олімпіади з дипломами ІІІ ступеня стали також учень 5 класу того ж ліцею Андрій Яковина і учень 10 класу Української гімназії №1 Андрій Никифорчин, який повторив свій минулорічний успіх. Повторила своє минулорічне досягнення й учениця 7 класу Івано-Франківського ліцею №5 Уляна Заболотна, яка змагалася поза конкурсом і вже вдруге продемонструвала результат на рівні диплома ІІІ ступеня. Її роботу перевіряли місцеві члени журі, бо київські організатори олімпіади спочатку не дозволили запасним учасникам від 5 – 7 класів надсилати їм роботи для перевірки, а потім виявилося, що 13 таких робіт вони все-таки прийняли.

Бажаємо всім учасникам олімпіади творчої наснаги для майбутніх перемог.