Остаточні результати Всеукраїнської олімпіади з математики для професійної орієнтації вступників

Остаточні результати Всеукраїнської олімпіади з математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників на базі повної загальної середньої освіти 2021 року затверджено оргкомітетом, і ми з приємністю оприлюднюємо імена найкреативніших і найвпертіших учасників.  Всі вони будуть нагороджені дипломами, а переможці з дипломами І та ІІ ступеня — призами. Всі фіналісти, які закінчують повну загальну середню освіту цього року, отримають сертифікат, що дає право на додаткові 20 балів до оцінки ЗНО з математики при вступі в Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на спеціальності, яким урядом надається особлива підтримка. На факультеті математики та інформатики — це освітні програми “Математика” та “Математика комп’ютерних технологій” спеціальності 111 “Математика” та “Середня освіта (математика, інформатика)” спеціальності 014.04 “Середня освіта (математика)”.

Бажаємо учасникам, їх рідним і близьким здоров’я і радісних Великодніх свят, після яких просимо сконтактуватись з організаторами для отримання заслужених дипломів, сертифікатів та призів.

Остаточні результати