Викладачі факультету взяли участь в Шостій міжнародній конференції Smart City Applications

27-29 жовтня відбулася Шоста міжнародна конференція Smart City Applications, організована Computer Engineering Department of Karabuk University (KBÜ), Turkey, у партнерстві із Mediterranean Association of Sciences and Technologies (Medi-AST), Morocco. Конференція охопила багато тем, які перетинаються із розумними містами, включаючи георозумні інформаційні системи, освіту, охорону здоров’я, економіку та цифровий бізнес, автоматизацію будівництва та дому, навколишнє середовище та сільське господарство, а також інформаційні технології та комп’ютерні науки.
Метою заходу було зібрати разом науковців-дослідників та інженерів для обговорення та обміну як експериментальними, так і теоретичними результатами, новими конструкціями, тематичними дослідженнями та ідеями, що визначають тенденції у сфері розумних міст.

Науковцями кафедри інформаційних технологій були представлені дві індексовані у Scopus наукові роботи:

Hryhorii Hnatiienko, Tetiana Babenko, Vira Ignisca, and Mykola Kozlenko, “Ensuring the functional stability of the organizational system considering the impact of critical elements,” presented at the 6th International Conference on Smart City Applications, SCA 2021, Karabuk, Turkey, Oct. 27-29, 2021, Paper 193

в результаті наукової співпраці з факультетом інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та

Emrullah Demiral, Ismail Rakip Karas, Yusuf Karakaya, and Mykola Kozlenko, “Design of indoor robot prototype guided by RFID based positioning and navigation system,” presented at the 6th International Conference on Smart City Applications, SCA 2021, Karabuk, Turkey, Oct. 27-29, 2021, Paper 168

в результаті наукової співпраці з Computer Engineering Department of the Karabuk University, Turkey, в рамках проекту MEV-2018-1342.