Інформація для вступників на старші курси у 2022 році (“друга вища освіта”)

Якщо Ви:

• маєте вищу освіту (маєте диплом бакалавра, спеціаліста, магістра), чи
  • не менше одного року здобуваєте освітній ступінь бакалавра і виконуєте у повному обсязі навчальний план

та вирішили здобути вищу освіту за першим (бакалаврським) рівнем освіти за неспорідненою спеціальністю у межах вакантних місць ліцензійного обсягу, то Ви можете поступити на навчання на другий (третій) курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра (навчання тільки за контрактною формою).

• Термін навчання при вступі на другий курс – 2 роки 10 місяців
  • Термін навчання при вступі на третій курс – 1 рік 10 місяців.
  • По завершенні навчання на першому (бакалаврському) рівні освіти Ви отримаєте диплом бакалавра за обраною вами спеціальністю.

Інформація для вступників на старші курси у 2022 році

(“друга вища освіта”):

Які іспити необхідно здавати при вступі в Університет (“друга вища освіта”):

При вступі на старші курси також необхідно подавати мотиваційний лист.

Мотиваційний лист необхідний усім вступникам. Його необхідно подавати у приймальну комісію незалежно від обраної вами спеціальності та форми навчання. Мотиваційний лист необхідно буде завантажувати при подачі заяв через кабінет вступника. Додатки до мотиваційного листа (грамоти, подяки, сертифікати і т.п.) надсилаються на електронну пошту відбіркових комісій факультетів, на які ви будете подавати заяви.

Усю іншу, вичерпну інформацію, що стосується вступу до Прикарпатського університету ви можете переглянути за посиланням:

Детальна інформація щодо вступу (необхідні документи, терміни вступної кампанії…)

Вартість навчання (для вступників 2022 року)

Телефони відбіркових комісій факультетів

Написати листа у приймальну комісію

Знайти нас на карті