Учні викладача факультету здобули призові місця на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

10 липня відбулося закриття Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учні доцента кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчука Анатолія Івановича гідно представили Івано-Франківську область на заключному III етапі конкурсу.

В секції прикладної математики І місце з абсолютним результатом посів Максим Скиданчук, студент І курсу спеціальності «Прикладна математика»  Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ ім. В. Стефаника. Тема роботи “Характеристики оптимального відновлення роботи лінійного каналу передачі інформації”, науковий керівник Казмерчук Анатолій Іванович.

В секції математики ІII місце посів Володимр Гайдейчук, учень 10 класу Ліцею  імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради. Тема роботи “Задача рівного поділу з врахуванням сторонніх факторів”, науковий керівник Казмерчук Анатолій Іванович.

Бажаємо подальших успіхів доценту Казмерчуку Анатолію Івановичу у роботі з обдарованою учнівською молоддю.