Відновлено дистанційний навчальний процес в умовах військового стану

На факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відновлено дистанційний навчальний процес в умовах військового стану.

У зв’язку з цим:

• планується відновити тимчасово призупинені раніше дистанційні безкоштовні заняття з математики, націлені на допомогу випускникам 11 класів. Про відновлення занять, їх форму і зміст буде повідомлено додатково;
  • нагадуємо, що триває Всеукраїнська олімпіада з математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, яка надає успішним учасникам пільги при вступі на математичні та інші спеціальності нашого університету.