Викладачі факультету готують переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

03.10.2024 року в приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації за участю голови обласної державної адміністрації Світлани ОНИЩУК та голови обласної ради відбулася зустріч з переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2023/2024 навчальному році, які будуть отримувати стипендію голови облдержадміністрації та обласної ради. На зустріч були запрошені вчителі  і наукові керівники, які підготували учнів.

У цій зустрічі взяв участь доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Анатолій Казмерчук, який дав інтерв’ю телерадіокомпаніям області.