Змагання з волейболу

У середу, 17.05.2017р, у спортивному залі № 1 відбулися щорічні змагання з волейболу на кубок декана факультету, присвячені тижню факультету математики та інформатики. У змаганнях взяли участь 5 команд. У запеклій боротьбі 1 місце та перехідний кубок здобула команда викладачів. 2 місце зайняла команда другого курсу, 3 місце зайняла команда 1 курсу “Юніори”. Команди нагороджені пам’ятними медалями та грамотами. Організаторами змагань виступили: голова профбюро факультету Шевчук Михайло та фізорг Лис Дмитро. Щиро дякуємо командам за участь та до зустрічі наступного року! Окрема подяка фотографу Тетяні Рибчинчук за такі живі та чудові фотографії!

5 місце зайняла команда 3-4 курсів у складі Дмитра Лиса, Іванни Козловської, Михайла Романюка, Михайла Шевчука, Василя Полянчича, Марти Марчук.

4 місце посіла команда 1 курсу “Будівельник” (Андрій Авдеєв, Богдан Камінський, Іван Цахнів, Іван Юкіш, Юрій Олександрович).

3 місце – у команди 1 курсу “Юніори” (Назар Кравчук, Сергій Хортюк, Іван Левчук, Іван Шмадюк, Віталій В’юнник).

2 місце посіла команда 2 курсу (Ігор Голуб, Сергій Липак, Влад Корнута, Олександр Вишневецький, Святослав Мурадин).

1 місце зайняла команда викладачів (Григорій Кашуба, Віктор Мазуренко, Іван Савка, Іван Івасюк, Павло Василишин, Анатолій Казмерчук).