Завершено роботу експертної комісії з акредитації напряму підготовки 6.050103 «Програмна інженерія»

22 травня 2019 року у ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” завершила роботу експертна комісія з проведення акредитаційної експертизи освітнього рівня бакалавр напряму підготовки 6.050103 «Програмна інженерія».

Останній день роботи комісії був присвячений перевірці робіт студентів та роботі над експертними висновками.

Також відбулась зустріч експертної комісії з ректром університету Ігорем Євгеновичем Цепендою за участі завідувача кафедри інформаційних технологій Миколи Козленка під час якої було обговорено питання розширення співпраці між українськими університетами в галузі інформаційних технологій. Також експертна комісія ознайомилась з проектом Міжнародного центру зустрічей студентської молоді України та Республіки Польща.

Основний висновок комісії: експертна комісія рекомендує акредитувати ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» на здійснення освітньої діяльності з підготовки здобувачів освіти освітнього рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050103 «Програмна інженерія» з ліцензованим обсягом 30 осіб.