Відбувся VIII відкритий чемпіонат факультету з судоку

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках тижня математики провів восьмий відкритий чемпіонат факультету з судоку, який було присвячено раціональному наближенню числа Пі  –  22/7.

Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович. 7 травня 2024 року запропоновано впродовж  15 днів розв’язати 6 головоломок, серед яких три класичних судоку,  два калкудоку та одне оптимізаційне завдання (при підготовці окремих завдань були використані ресурси сайту www.calcudoku.org). Класичні судоку розв’язали всі конкурсанти. З завданнями другого рівня – калкудоку впоралися лише два учасники. В останньому завданні теоретичний максимум не було знайдено жодним з учасників чемпіонату.

У категорії Дорослі призерами стали:

1 місце – Чепига Василь (ПМ-32), Палійчук Марія (СОМ-41), Сметанюк Марія (СОММ-1);

2  місце – Бейсюк Уляна (СОММ-1), Бурмич Діана (СОМ-41), Софяник Дар’я (КН-32);

3 місце – Салижин Христина (СОМ-41), Ясінська Мар’яна  (СОММ-1), Богаченко Надія (ОО-12), Хрептик Юлія (СОММ-1), Галицький Володимир (ПМ-31), Романів Ярина (ПМ-32), Савіцька Ольга (ПММ-1), Штогрин Роман (ІПЗ-14).

У категорії  Юніори:

2 місце – Мельниченко Павло, учень 7 класу ліцею №5 Івано-Франківської міської ради.

З повними результатами чемпіонату можна ознайомитися тут.

З розв’язками всіх завдань можна ознайомитися тут.

Дякуємо всім учасникам за участь у чемпіонаті, вітаємо переможців і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у наступних інтелектуальних змаганнях.

Оргкомітет