Шановні абітурієнти та батьки!

Факультет математики та інформатики

Прикарпатського національного університету

імені Василя Стефаника

запрошує Вас на “ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ”
який відбудеться 21 грудня 2019 р.

Обов’язково завітайте до нас
, щоб:

• особисто поспілкуватися з керівним і професорсько-викладацьким складом, представниками студентського самоврядування та розпитати їх про особливості навчального процесу в університеті;
  • дізнатися про факультет та освітні програми наших спеціальностей;
  • отримати детальну інформацію про міжнародні освітні програми і проекти;
  • прослухати короткий навчально-практичний курс з:

а) технології розробки комп’ютерних ігор;
б) елементів робототехніки та програмування мікроконтролерів.

• за бажанням спробувати себе в бліц-конкурсі з розв’язування математичних задач (з цінними призами);
  • дізнатися про перспективи працевлаштування на основі отриманого в університеті диплома про вищу освіту;
  • на власні очі побачити оснащені новітнім обладнанням навчальні аудиторії та лабораторії;
  • отримати індивідуальні консультації представників приймальної комісії щодо новацій вступної кампанії 2020 року;
  • записатися на ліцензовані підготовчі курси (за бажанням);
  • отримати повний інформаційний пакет щодо вступу до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Чекаємо Вас 21 грудня 2019 року об 11 годині (реєстрація о 10 годині)
за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, центральний корпус,
ауд. 306.

Попередня коротка інформація про факультет

Факультет математики та інформатики пропонує такі освітні програми:

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ НА ФАКУЛЬТЕТІ
Шифр 014 111 112 113
Освітні програми Середня освіта (математика, інформатика)

Середня освіта (інформатика, з додатковою кваліфікацією “Англійська мова”)

Комп’ютерна математика

Комп’ютерна аналітика процесів та інформації

Прикладна математика

Комп’ютерне моделювання та технології програмування

Шифр 121 122 126
Освітні програми Інженерія програмного забезпечення Комп’ютерні науки Інформаційні системи та технології

На факультеті навчається понад 800 студентів денної та заочної форм навчання (з них  65% – за державним замовленням). Кількість місць на І курсі денної форми становить 235 (з них понад 60 – за державним замовленням – в 2019 р.). Наша магістратура нараховує 8 спеціальностей. Маємо свою аспірантуру, свій науковий журнал і Раду із захисту дисертацій. Факультет є чи не єдиним в регіоні, який створив для всіх наших студентів освітнього рівня магістра унікальні можливості для отримання двох дипломів – українського та європейського зразків, організувавши паралельне навчання (за бажанням) в нашому та в одному з польських (Краків, Жешув) державних університетів (на безоплатній основі). Під час навчання у нас можна також додатково отримати сертифікат міжнародного зразка CISCO на право обслуговування комп’ютерних мереж. Студенти факультету можуть (за бажанням) навчатись на військовій кафедрі нашого університету за спеціальністю «Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем» з отриманням військового квитка і офіцерського звання. Вступними випробуваннями на наш факультет є тести ЗНО: 1) математика, 2) українська мова, 3) іноземна мова або фізика на всі освітні програми державної або контрактної форми навчання або 1) математика, 2) українська мова, 3) іноземна мова або історія для вступників тільки на контрактну форму навчання на освітні програми «Середня освіта (Математика. Інформатика)», «Середня освіта (Інформатика)», «Комп’ютерні науки», «Інформаційні системи та технології».  Вступники можуть отримати додаткові бали (до загальної суми результатів ЗНО та шкільного атестату) за результатами закінчення ліцензованих підготовчих курсів в нашому університеті (тел. 59-61-57) при вступі на окремі спеціальності факультету, а також за результатами участі у очно-заочній Всеукраїнській олімпіаді з математики, яку проводить ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Ми готові до спілкування з Вами постійно, з допомогою різних засобів комунікації. Телефони для зв’язку: (0342) 59-61-08, 0506731017, 0970158982
Сайт факультету: https://mif.pnu.edu.ua.    E-mail: dekanat_mif@pnu.edu.ua

Текст оголошення