Викладач кафедри алгебри та геометрії Оксана Ярославівна Микицей успішно захистила дисертацію

Викладач кафедри алгебри та геометрії  Оксана Ярославівна Микицей успішно захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.06 – алгебра та теорія чисел.

Тема дисертації: «Ґраткозначні предикати на неперервних напівґратках».

Захист наукової роботи відбувся 13 травня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.051.09 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, доцент, завідувач кафедри алгебри та геометрії Никифорчин Олег Ростиславович.

Робота отримала схвальні відгуки від офіційних опонентів: кандидата фізико-математичних наук, доцента Львівського національного університету імені Івана Франка Гутіка Олега Володимировича та доктора фізико-математичних наук, старшого наукового співробітника Інституту математики НАН України Любашенка Володимира Васильовича. А також від членів ради, які є провідними спеціалістами у вищій алгебрі та теорії чисел.

Колектив  факультету щиро вітає Оксану Микицей з успішним захистом та присвоєнням наукового ступеня.

Бажаємо міцного здоров’я і  подальших творчих звершень!!!