Угода про співпрацю між факультетом та Угорницьким ліцеєм

Днями на факультеті математики та інформатики ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника відбулося підписання угоди про співпрацю між факультетом та Угорницьким ліцеєм Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області. Угоду підписали від  Угорницького ліцею  його директор Марія ПЕТРУНІВ, а від факультету математики та інформатики – декан Володимир ПИЛИПІВ, за участі заступника директора ліцею Андрія ДАНИЩУКА та заступника декана факультету Андрія СОЛОМКА.

Угодою передбачена найширша співпраця колективів зазначених закладів, зокрема, в напрямі реалізації науково-методичних пошуків для вдосконалення рівня організації навчального процесу з метою підвищення рівня якості знань, зацікавлення учнів вивченням дисциплін математичного циклу та інформаційних технологій у зв’язку з швидкозмінними вимогами ринку праці, спільного розв’язання практично орієнтованих задач, розширення горизонтів професійної орієнтації. А якщо коротше, то наша мета – вдосконалення та пошук нових науково-освітніх можливостей з допомогою спільного підходу до їх реалізації з врахуванням сучасних потреб та реалій.