Звітна наукова конференція викладачів, аспірантів та студентів

У рамках тижня науки на факультеті математики та інформатики  відбулася звітна наукова конференція викладачів, аспірантів та студентів.

Вступним словом роботу конференції відкрив декан факультету математики та інформатики Володимир Пилипів, який відзначив високий рівень наукової роботи у 2022 році, а також окреслив плани на 2023 рік.

Потім, у межах програми пленарного засідання, слухачі заслухали доповідь  кандидата фізико-математичних наук, доцента Казмерчука Анатолія Івановича  «Задачі для модифікованої системи газової динаміки», а також доповідь кандидата фізико-математичних наук Савки Івана Ярославовича  «Візуалізація багатовимірних даних у Python за допомогою Ploty».

Після виступів відбулося обговорення пленарних доповідей і науковці продовжили роботу у 6 секціях, на яких загалом здійснено близько 50 виступів.