Викладачі факультету готують призерів МАН

31 травня 2023 року відбулося закриття Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учні доцента кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Анатолія Івановича Казмерчука гідно представили Івано-Франківську область на заключному III етапі конкурсу.

В секції прикладної математики ІII місце посів Олександр Лісовський, учень 10 класу Ліцею  ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради. Тема роботи “Задачі покриття, визначені алгебраїчними характеристиками”, науковий керівник Анатолій Казмерчук.

В секції математики ІII місце посів Дмитро Донецький, учень 9 класу Ліцею  ім. Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради. Тема роботи “Алгебраїчні властивості многочленів”, науковий керівник Анатолій Казмерчук.

Бажаємо подальших успіхів доценту Анатолію Казмерчуку у роботі з обдарованою учнівською молоддю.