Зустріч із експертами компанії Sigma Software

Шановні студенти!

Запрошуємо вас на зустріч із експертами компанії Sigma Software. Ця зустріч стане чудовою нагодою познайомитися із компанією з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу та обговорити актуальні теми, пов’язані із сучасними можливостями та викликами, що стоять перед майбутніми ІТ фахівцями.
Під час зустрічі, ми познайомимо вас із нашим освітнім майданчиком – Sigma Software University та поділимось тими можливостями розвитку які є у нас для вас.
Також, під час зустрічі керівниця освітніх програм у Sigma Software University Ольга Осередчук, розповість вам про те як не вигоріти у сучасному інтенсивному світі. Поділиться власним досвідом та розповість, на що варто звернути увагу, щоб рухатися до успіху в напруженому світі.

Дата – 14.09.
Час – 14:50
Аудиторія – 306 ц.к.

Тема – «Як світитися, але не згоріти»
Спікер – Ольга Осередчук, керівниця освітніх програм у Sigma Software University.
Запрошуємо, буде корисно та цікаво 🙂