Наукова конференція в Кракові

22-23 листопада 2012 року в м. Краків (Польща) відбулась XIV міжнародна наукова конференція «Бізнес менеджмент – теорія та практика». Конференція проходила в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica). Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника був представлений на цій конференції такими студентами 4-5 курсів напрямів підготовки “Інформатика” і “Прикладна математика” як Чолій Ірина, Волчок Тетяна, Сидорак Олена, Костюк Анастасія, Маланюк Роман, Тершак Андрій, Черноволенко Павло, Чучвара Тарас, а також їхніми науковими керівниками: Слободян Світлана Ярославівна, Горєлов Віталій Олевтинович, Петришин Любомир Богданович, Ровінський Віктор Анатолійович.

Значне зацікавлення учасників конференції викликали доповіді прикарпатських науковців, зокрема Чолій Ірини «Distribution of the number of solutions of a system of nonlinear random boolean equations», Волчок Тетяни «Optimization of entropy coded data decoding in systems of control and management», Костюк Анастасії «Nowa rekurencyjna metoda kodowania danych w informatycznych systemach zarządzania», Маланюка Романа «The Research of Calculating Accuracy for the Schemes based on Wave Digital Filters», Тершака Андрія «Повышение производительности вычислений сверток c помощью графических процессоров», Чучвари Тараса «Opracowanie call-modułu dla CRM-systemu».