Всеукраїнський турнір юних математиків 2011

24-29 жовтня 2011 року у м. Львові проходив XIV Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М. Й. Ядренка.

У напруженій боротьбі 24-ох команд з 13 областей України та міст Києва і Севастополя перемогла збірна команда Академічної гімназії № 45 і Фізико-технічного ліцею № 27 м. Харкова.

Успішно виступили і представники нашої області: команда “ФТЛ” Фізико-математичного ліцею при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відзначена дипломом II ступеня, а команда “Париська Сорбонна” Парищенської ЗОШ I-III ступенів Надвірнянської районної ради виявилася найсильнішою серед відзначених дипломами III ступеня. Капітан останньої – Чіх Володимир визначений абсолютним переможцем турніру в особистій першості.

Пропонуємо Вашій увазі розв’язання задач турніру, підготовлені командою “Париська Сорбонна”, яку очолював доцент кафедри математичного і функціонального аналізу Прикарпатського національного університету іиені Василя Стефаника, канд. фіз.-мат. наук Федак І.В.

завдання турніру