Зустріч студентів з керівництвом і працівниками компанії [bvblogic]

Студенти-першокурсники спеціальності «Інформатика» зустрілися із керівництвом та працівниками компанії [bvblogic]. Компанія була заснована у 2008 р. і на даний час має центри розробки у Івано-Франківську, Тернополі, Сумах та Чернівцях. Однією з цікавинок, розроблених працівниками  [bvblogic], є Navizor – перший автомобільний навігатор, що прокладає маршрут з урахуванням стану асфальтового покриття. Компанія [bvblogic] є одним із засновників Івано-Франківського ІТ-кластеру, із яким університет пов’язує угода про співпрацю та численні працевлаштовані випускники. Президент компанії Віталій Родимюк та віце-президент з розробки програмного забезпечення Ярослав Олексин, який є випускником факультету математики та інформатики Прикарпатського університету, розповіли про сучасні тенденції та розкрили своє бачення перспектив розвитку ІТ-індустрії.