Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації проректора з науково-педагогічної роботи університету, доцента кафедри математичного і функціонального аналізу Шарина Сергія Володимировича. Тема дисертації — “Алгебри поліноміальних розподілів на нескінченновимірних просторах та їх застосування до числення операторів”, спеціальність 01.01.01 — математичний аналіз. Науковий консультант — доктор фізико-математичних наук, професор Лопушанський Олег Васильович, Жешувський університет (Республіка Польща), декан математично-природничого факультету.

Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Качановський Микола Олександрович, Інститут математики НАН України, провідний науковий співробітник відділу функціонального аналізу; доктор фізико-математичних наук, професор Плічко Анатолій Миколайович, Інститут математики Краківської політехніки ім. Т. Костюшка (Республіка Польща), професор кафедри функціонального аналізу; доктор фізико-математичних наук, професор Сторож Олег Георгійович, Львівський національний університет імені Івана Франка, професор кафедри математичного і функціонального аналізу.

Захист відбувся 28 листопада 2017 року на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 26.206.01 Інституту математики НАН України.