Фінал “Що? Де? Коли?”

Вітаємо призерів III Чемпіонату факультету математики та інформатики з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”

22 травня 2018 р. відбувся останній тур III Чемпіонату факультету математики та інформатики з інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”.

У Чемпіонаті взяли участь 14 студентських команд, які представляли факультет математики та інформатики та Івано-Франківський коледж нашого університету.

Перша шістка команд у турнірній таблиці має такий вигляд:

– І місце – Okey, Google!;

– ІІ місце – Enigma;

– ІІІ місце – Elit_m@th та Покемони;

– ІV місце – Інтеграл;

– V місце – ComeBack.

Кращою серед команд не з факультету математики та інформатики стала команда Small Students, до складу якої входять студенти 4 курсу спеціальності «Прикладна математика» Івано-Франківського коледжу нашого університету.

Вітаємо переможців та всіх учасників Чемпіонату, які продемонстрували свої знання, ерудованість, високий рівень інтелектуальних можливостей та дружній студентський дух гри!