Зустріч із провідним розробником компанії Excalibur

11 жовтня 2018 р. на факультеті математики та інформатики колективом кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем організовано зустріч із випускником факультету — співзасновником та провідним розробником компанії Excalibur (https://excaliburgamedev.eu/) Сергієм Явтушенком. Компанія спеціалізується на розробці ігрового програмного забезпечення.

Учасники зустрічі дізналися про сучасні тенденції у сфері геймдеву, обговорили стан та потреби ринку, перспективи розвитку цієї галузі на Прикарпатті. Відбулася цікава дискусія.

Завдяки реалізації у Прикарпатському університеті проекту GameHub (P.Nº561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP), котра відбулася за фінансової підтримки Європейської комісії, на базі кафедри комп’ютерних наук та інформаційних систем створено Лабораторію розробки ігрового програмного забезпечення GameLab. Лабораторія надає можливість студентам спеціальності “Комп’ютерні науки” навчатися розробці комп’ютерних ігор та створювати їхній музичних супровід.