Інформація про повторний курс

До уваги студентів, які мають академічну заборгованість

за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

Відповідно до Положення про порядок повторного вивчення дисциплін студенти, які мають заборгованість не більше, ніж з трьох предметів, мають право на повторне вивчення цих дисциплін. Для цього необхідно звернутись  до 6.02.2019 р. до 12 год. в деканат факультету математики та інформатики та написати заяву про дозвіл на повторне вивчення предметів,  а також оплатити курс повторного вивчення. При цьому такі студенти переводяться на наступний семестр та узгоджують графік консультацій з викладачами залежно від їхнього основного розкладу.

Якщо студент не надає свою згоду на повторне вивчення предметів, то це є підставою для його відрахування  зі складу студентів за академічну неуспішність. Доповідні про відрахування таких студентів будуть подані до кінця дня 6.02.2019 р.

Список студентів, які станом на 4.02.2019 р. мають академічні заборгованості з предметів за результатами зимової заліково-екзаменаційної сесії 2018-2019 н.р.

Вартість предметів повторного курсу.