День відкритих дверей

28 травня на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках проекту “Обери своє майбутнє” було проведено ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. До зустрічі долучалися учні 11 класів ліцеїв та шкіл м. Івано-Франківська та області. Зустріч пройшла у формі діалогу між представниками факультету і абітурієнтами. Учням представлено освітні програми, на які оголошено вступ в 2022 році.

Якщо Ви не змогли доєднатися до зустрічі, що відбулася, але маєте зацікавленість щодо нашого факультету, ЗАПРОШУЄМО Вас в суботу 4 червня в стінах Прикарпатського університету об 11:00 відвідати офлайн зустріч з абітурієнтами (у форматі наукового пікніка)! Приходьте, буде цікаво!