Науковий семінар факультету математики та інформатики

28 березня 2024 року відбувся науковий семінар факультету математики та інформатики на тему “Hilbert-Schmidt Holomorphicity in Bergmann Settings on Complex Wiener Spaces”. Доповідачем виступив доктор фізико-математичних наук, почесний професор Прикарпатського університету, професор Жешівського університету (Польща) Олег Васильович Лопушанський.

Під час семінару Олег Васильович поділився своїми дослідженнями, подав історичну довідку розвитку даної тематики, описав основні методи та теорії, розповів про власні дослідження та відкриті проблеми головної теми. Обговорення були насичені та плідні, а виступи спонукали до нових досліджень та відкриттів.

Організатори дякують усім учасникам за активну участь та внесок у науковий діалог. Надіємося, що отримані знання та ідеї стануть стимулом для подальших наукових досягнень та сприятимуть розвитку сучасної математичної науки.