Наш декан отримав звання “Заслужений працівник освіти України”

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Президент України Петро Порошенко постановив присвоїти звання “Заслужений працівник освіти України” Пилипіву Володимиру Михайловичу – деканові факультету математики та інформатики ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” (Указ Президента України №427/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти»).

Прийміть найщиріші вітання та побажання незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні всього задуманого на довгі-довгі роки та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. Заслужену нагороду принесли Вам глибоке знання справи, якій Ви присвятили все своє життя, самовіддана творча праця та великий талант. Ми щиро раді, що Ви у нас є.

З любов’ю, Ваш «МІФ»