Чемпіонат з дартсу

28 березня 2018 року відбувся III чемпіонат факультету математики та інформатики з дартсу. У чемпіонаті взяли участь 19 спортсменів, серед яких були і студенти і викладачі.
В особистій першості у напруженій боротьбі перемогу здобув студент 4 курсу Жолобак Назар, друге місце у студента 4 курсу Лотоцького Василя, третє місце у викладача кафедри статистики і вищої математики Кашуби Григорія Івановича. У командному заліку перемогу здобула команда 4 курсу (Жолобак Назар, Лотоцький Василь), друге місце у команди групи М-31 (Витвицька Наталія, Білінкевич Назар), третє місце у команди групи М-32 (Семчук Василь, Шинкар Ігор). Успішно виступили і спортсмени Мельничук Андрій і Атаманюк Олег з групи ПМк-31 Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У командній першості у них четверте місце.

Вітаємо переможців.