Математики, до бою!

29 вересня 2018 року на базі факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника буде проведений XIV обласний турнір юних математиків. Реєстрація команд-учасниць у складі 4-5 учнів відбуватиметься з 9.00 в аудиторії 316 адміністративного корпусу університету. Початок турніру о 10.00.

Для участі в турнірі необхідно до 24 вересня включно подати електронну заявку за адресами dekanat_mif@pu.if.ua та fedakivan58@gmail.com .

Оригінали заявок у паперовому вигляді з печаткою навчального закладу подаються безпосередньо при реєстрації. У заявці вказати назву навчального закладу, назву команди, прізвище, ім’я та по батькові капітана та членів команди, їхні дні народження, клас, прізвище, ім’я та по батькові вчителів, які підготували учнів, керівника команди та наукового керівника, телефон керівника команди.

Від одного закладу до участі в турнірі допускається участь кількох команд.

Задачі для підготовки до турніру дивіться т у т.