До уваги студентів, які мають пропуски!!!

За результатами моніторингу на факультеті математики та інформатики подаємо список студентів, які мають пропуски за 1-12 тижні навчання в осінньо-зимовому семестрі 2018-2019 н.р. Список студентів можна завантажити за посиланням “Список відсутніх 1 семестр 2018-2019”.

Деканат факультету попереджає, що:

1. Студентам, які пропустили без поважних причин не менше 20 годин занять, буде оголошено попередження (з повідомленням батьків).
  2. Студентам, які пропустили без поважних причин не менше 40 годин занять, буде оголошено догану (з повідомленням батьків).
  3. Студентів, які пропустили без поважних причин не менше 60 годин занять, буде подано до відрахування з університету за невиконання вимог навчального плану та графіку навчального процесу.