Стажування аспірантів факультету

Аспіранти спеціальності 111 Математика Долішняк Дарина, Витвицька Наталія, Радул Андріана і професор кафедри математичного і функціонального аналізу Дмитришин Роман Іванович стали учасниками програми Еразмус+. Академічна мобільність проходила в італійському університеті The International Telematic University UNINETTUNO, що знаходиться у Римі. В рамках даної програми викладачі та аспіранти організували і провели International Online Workshop “Current Trends in Analysis and Approximation Theory.” Такий семінар дав можливість доповідачам та учасникам поділитися своїм науковим досвідом. Загалом було 94 учасники з різних країн, а саме з Італії, України, Туреччини, Німеччини, Індії, Перу, Великобританії та Пакистану.

Дана програма дала можливість учасникам здобути нові наукові знання, а також для аспірантів це був новий досвід організації семінару та його проведення. Програма Еразмус+ дає можливість не тільки розвиватися в науці і навчанні, а й подорожувати, знайомитися з традиціями і культурою інших країн. Наші учасники відвідали багато міст Італії та історичні місця Риму.

«Це чудова можливість поєднати корисне з приємним. Ти навчаєшся і подорожуєш. Як-не-як це найкращі моменти в житті. Ми щасливі, що стали учасниками програми Еразмус+», – кажуть аспіранти.