Завдання I туру дистанційного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики для професійної орієнтації вступників 2021-2022

Відповідно до графіка, оприлюднюємо завдання першого (з двох) туру дистанційного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для вступників та інших учнів шкіл. Взяти участь можна у одному чи обох турах (зараховується кращий результат). За їх підсумками учасники будуть допущені до очного туру. Переможці олімпіади отримають дипломи і цінні подарунки, а успішні учасники у випадку вступу до Прикарпатського національного університету у 2022 році на спеціальності, визнані урядом пріоритетними – додаткові 20 балів до оцінки ЗНО з математики.

Завдання

Подробиці – за посиланням.